• 12 Октября 2022

«БИЛИМ-2022» үөрэнээччи, устудьуон, маҕыстыраан, аспыраан уонна эдэр учуонай өрөспүүбүлүкэтээҕи кэмпириэнсийэлэрин кыттыылаахтара!

Кэмпириэнсийэ хомуурунньуга бэчээккэ тахсыбытын иһитиннэрэбит.

Хомуурунньугу бу сигэнэн көрүҥ: Сборник НПК Билим-2022

Маны тэҥэ, хомуурунньук “eLIBRARY.ru” билим электроннай библиотекаҕа eLIBRARY.ru сигэнэн баар.

Кыттыбыккытыгар махтанабыт уонна “БИЛИМ-2023” ыҥырабыт!

РЕГИСТРАЦИОННОЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО обязательного федерального экземпляра электронного издания № 72182

Автор: С уважением, Ирина Собакина